K přípravě navlhčených lepicích pásek dodáváme dávkovače pásky rozdílných konstrukcí a navíc pro úplně automatizované uzavíraní krabic.

skladem
73 200,- Kč
Ks    
3 ks Lapomatic dávkovač papírové pásky
sleva

Popis:

Ve všech dávkovačích pásky je lepicí páska pro aktivaci své vrstvy lepidla vedena skrz vodní lázeň, která je zahřívána, aby se páska okamžitě po položení na karton pevně spojila s kartonem a pak v předem nastavené délce odstřihnuta a podána. Obsluha uchopí mokrou pásku dané délky a přenese ji na krabici.

Až 33 různých délek papírové lepicí pásky lze volit 11 tlačítky v rozsahu 10-110 cm, 15-115 cm nebo 110-210 cm  Šířky lepicích pásek, které jsou nejvhodnější, jsou mezi 20 az 100 mm. Lze používat lepicí pásky jak obyčejné, tak i zesílené skleněným vláknem. Elektronické modely jsou standartně vybaveny topným zařízením, které podávanou pásku předehřeje a tím dojde k rychlejšímu zaschnutí lepidla. Navíc je možno k těmto strojkům dodatečně instalovat tiskárničku pro tisk datumu, kódu, výrobních údaju atd.

Technická data:

Délky lepicí pásky lze nastavovat od 10 cm do 110 cm. Šířky lepicích pásek, které jsou nejvhodnější, jsou mezi 20 az 100 mm.

Ke stažení:

Příklady použití: