Systémy válečkových dopravníků

Tyto válečkové dopravníky slouží převážně k přepravě palet všech typů a rozměrů.

0,- Kč Cena na vyžádání
Ks    
Systémy válečkových dopravníků

Popis:

Používají se ve všech odvětvích průmyslu pro svou modulární koncepci. Abychom vyhověli individuálním aplikacím, jsou tyto moduly vyráběny v širokém rozsahu rozměrů a nosností. Z těchto modulů lze složit válečkovou dráhu přesně podle požadavků zákazníka a vybavit ji veškerým příslušenstvím a samozřejmě jakýmkoliv řídicím systémem, včetně implementace s navazující technologií. Motory dopravníku jsou samozřejmě řízené frekvenčními měniči.

Dopravníky jsou vyráběny podle požadavků zákazníka z modulárního systému. Bočnice jsou tvaru L s univerzální roztečí pro maximální flexibilitu průměrů a rozteče válečků. Nosnost těchto dopravníků může být až 2000 kg. Rám válečkového dopravníku je uložen na stavitelných nohách s antivibrační patkou. Minimální výška palety nad terénem může být až 80 mm.

Robustní konstrukce nosného rámu zaručuje maximální stabilitu přepravovaných palet. Pohon dopravníků zajišťují asynchronní elektromotory Siemens, které mohou být vybaveny el.mag. brzdou a umístěny vedle nebo pod válečky. Přenos zajišťuje výkonný válečkový řetěz od válečku k válečku.

Tyto dopravníky lze řadit do válečkových drah včetně veškerých doplňkových modulů, jako jsou točny pro otáčení, zvedání, centrování, průchozí moduly, spec. technologické moduly a manipulátory.

Technická data:

Ke stažení:

Příklady použití: